1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Özel Profilo Servis

  • Home
  • Genel
  • 1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Özel Profilo Servis
Profilo Servis

Uzun yıllardan beri Türkiye pazarına beyaz eşya satışı gerçekleştiren Profilo, ülkedeki en köklü firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dayanıklı olmasının yanında Profilo beyaz eşyalar, fonksiyonel ve şık tasarımlara sahiptir. Profilo beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Üst düzey su tasarrufu ve elektrik tasarrufu sağlama hedefiyle yola çıkan firmanın ürünleri birçok tüketicinin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Aile bütçesine katkı yapacak biçimde satışa sunulan Profilo ürünleri, çevreye duyarlı olarak tasarlanmaktadır.

Yenilikçi kalmanın önemini bilen ve bunu tüm cihazlarına uygulayan firma, son teknolojiyi ürünlerine yansıtmaktadır. Profilo beyaz eşyalar kullanım hataları ve zamanla eskimeye bağlı olarak arıza sorunları yaratabilirler. Profilo servis hizmetlerimiz aracılığıyla markanın tüm beyaz eşyalarının tamir ve bakım işlemlerini kısa süre içerisinde sağlayabilirsiniz.

Orijinal yedek parçalar ve zengin bir malzeme stokuyla sunduğumuz Profilo Servis hizmetlerimiz, mobil ekiplerimiz tarafından tüm İstanbul geneline hitap etmektedir.

Profilo Servis
Profilo Servis

Konusunda uzman ekiplerimiz Profilo Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizi titiz bir tamir sürecinin ardından ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. Müşteri odaklı bir hizmete imza atan firmamız, tüm tamir ve bakım işlerimizde hızlı çözümler üretmektedir. Değişimini sağladığımız parçalara 1 yıl garanti vererek, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. 1 yıl içerisinde değişimini sağladığımız parçada yeniden bir arıza meydana gelirse ücretsiz olarak değiştirerek sizi ekstra maliyetten kurtarıyoruz.

Profilo servis ağımıza ulaşabilmek için 444 78 56 numaralı telefonu arayabilir, hızlı bir servis imkanına kavuşabilirsiniz. Geniş bir servis ağına sahip olan firmamız, adresinize en kısa süre içerisinde gelerek arıza tespitinizi gerçekleştirecek onay vermenizle birlikte tamir sürecini başlatacaktır. Kaliteli hizmetle buluşmak için tüm arızalarınızda firmamızı arayabilirsiniz.

Web: https://www.profilo-servis.com

Leave a Comment