2017 Mutfak Dekorasyon Trendleri

2017 yılında mutfak dekorasyonu anlamında çok fazla çeşit ve modelin görücüye çıktığı, mutfak dekorasyonlarında zengin trendlerin olduğu bir yıldır. Bu nedenle bu ürünlerden ve dekorasyon unsurlarından faydalanmak, her zaman için şık ve modern bir mutfak tasarımına sahip olmanızı sağlayacaktır. 2017 mutfak dekorasyon trendleri genel mana da modern mutfak dekorasyonlarının ön plana çıktığı bir yıl olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle geniş ve ferah mutfak tasarımlarının tercih edildiği 2017 mutfaklarında baz alınan temel stil aydınlık bir mutfak anlayışıdır. Bu sebeple açık renk mutfak dolapları tüm dekorasyon seçeneklerinde tercihlerde ilk sırayı almaktadır.

Beyaz, özellikle ev tasarımlarında ferahlık ve temizlik gibi duyguları canlandıran bir renktir. Bu nedenle 2017 mutfak dekorasyon trendleri olarak mutfağınızda beyaz rengi seçmeniz hem trenlere uymanız bakımından hem de ferah bir mutfak için doğru tercihtir. Öte yandan beyazla birlikte, farklı renk aksesuarlarla zenginleştirilen mutfaklarda şık stiller yakalanmaktadır. Farklı stillerin bir araya geldiği 2017 mutfaklarında geçmiş dönemlerdeki doğallık anlayışı biraz cesur dokunuşlarla farklılaştırılmaktadır. Özellikle senenin moda rengi olan metalik tonlar mutfaklarda dolap ve aksesuar olarak kullanılabilmektedir.

2017 mutfak dekorasyon trendleri arasında, bronz ve pembe tonlarının da kullanıldığını görülmektedir. Zemini açık renk tasarlanan 2017 mutfaklarında perde detayları store tercihlerden yana kullanılırken, dolaplarda parlak kulplar dikkat çekmektedir. İddialı tasarımların yılı olan 2017’de sadelik yerini modernizimle birleşen klasik bir anlayışa bırakmaktadır.

Leave a Comment