Ahşap Ranza Fiyatları

Çok çocuklu ailelerin evinde mutlaka bulunan eşyalardan biri olan olan ranzalar artık sadece çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da tercih ediliyor.Ranzaların çok kullanılmasının ilk nedeni kullanıldığı alandan tasarruf edilmesi.Özellikle dar odalarda kullanıldığı takdirde oldukça geniş bir alandan tasarruf edilebiliyor.
Son zamanlarda ranzaların en çok ahşaptan yapılan modelleri satılıyor.Ahşabın sağlığa zararlı olmaması çok satılmasının nedenleri arasında biliyor.

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-3

Ahşap ranzaların fiyatları modellerine göre de farklılık gösterebiliyor.Ranza sektöründe oldukça farklı tasarımlar mevcut.Sadece yatak olarak değil elbise dolabı,çalışma masası,kitaplık olarak da kullanılabilen modeller de var.Modellerin çeşitlerine göre fiyatlarda da değişiklik oluyor.

Bunların yanısıra alacağınız ranzanın yapıldığı ahşabın kalitesi de fiyatta büyük rol oynuyor.Ahşap ranzaların fiyatları yaklaşık olarak 200 TL den başlayıp kalitesine göre fiyat yukarılara çıkıyor.Dilerseniz farklı model ve tasarımlarımı paylaştığımız galerimizden fikir edinebilirsiniz.

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-4

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-5

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-6

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-7

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-8

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-9

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-10

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-11

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-12

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-13

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-14

Ahsap-Ranza-Fiyatlari

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-1

Ahsap-Ranza-Fiyatlari-2

Blog Comments

merhabalar

Ranzalarınız dan beyaz üç yataklının ürün detayını ve fiyatını öğrenebilirmiyim.
teşekkürler.

ahşap ranza modellerinin fiyatını ve ölçülerini öğrenmek istiyorum

efendim selamün aleyküm ben yavrulu ahşap ranzaların fiyatlarını( (3lü)ceviz ağacından olacak )öğrenebilirmiyim benim 5-6 metrekare

Leave a Comment