Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastre mutfaklar özellikle son 5 yıldır dekorasyonda çok önemli bir yere sahip olmaya başladı. Bunun temel nedenlerinden bir tanesi mutfaklarda alandan büyük ölçüde tasarruf sağlanmasına yardımcı olması desek yanlış söylemiş olmayız sanırım. Yerden yapılan tasarrufun yanında belirli bir düzen içerisinde olması ve aynı zamanda mutfaklara hoş bir görüntü kazandırması da son zamanlarda hanımların ankastre mutfakları tercih etmelerinin en önemli nedenleri diyebiliriz.

Tabiki ankastre mutfaklarda dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de “bango” diye de tabir edilen mutfak tezghalarının kaliteli malzemelerden yapılmış olmasıdır. Kaliteli malzemenin yanı sıra renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Gri ile genellikle siyah tercih edilse de eğer mutfağınızın parkeleri beyaz ise yine aynı şekilde mutfak tezgahını da beyaz tercih edip gri olan ankastre cihazlarla hoş bir uyum sağlayabilirsiniz.

Ankastre-Mutfak-Modelleri-5

Aşağıda sizlere fikir vermesi açısından bazı ankastre mutfak modellerini listeledik. Hazır ankastre mutfak almaktansa beğendiğiniz modelleri sizlere en yakın mutfak tasarımı ve dizaynı yapan firmalara gösterirseniz hem daha ucuza mal edebilir, hem de farkı tasarımlardan parçalar alarak kendinize özgü bir mutfak yaratabilirsiniz.

Ankastre-Mutfak-Modelleri-6

Ankastre-Mutfak-Modelleri-7

Ankastre-Mutfak-Modelleri-8

Ankastre-Mutfak-Modelleri-9

Ankastre-Mutfak-Modelleri-10

Ankastre-Mutfak-Modelleri-11

Ankastre-Mutfak-Modelleri-12

Ankastre-Mutfak-Modelleri-13

Ankastre-Mutfak-Modelleri-14

Ankastre-Mutfak-Modelleri

Ankastre-Mutfak-Modelleri-1

Ankastre-Mutfak-Modelleri-2

Ankastre-Mutfak-Modelleri-3

Ankastre-Mutfak-Modelleri-4

Leave a Comment