Arçelik Servis İzmir

Çağrı merkezi servisler için en önemli kriterler arasında yer alıyor. Arçelik markaya sahip olan cihazınızın tamir ettirmek istiyorsanız biz de özel servis olarak çağrı merkezimiz ile beraber haftanın yedi günü ve günün 24 saati sizin yanınızdayız. Diğer özel servislerden farklı olarak sunmuş olduğumuz kesintisiz hizmet sayesinde bizi pazar günleri ve hatta gecenin geç saatlerinde dahil olmak üzere istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız ne zaman isterseniz size destek vereceklerdir. Üstelik evden dışarı çıkarması zor olan cihazlar için evde bakım hizmetleri de uyguluyoruz. Yani siz bizimle iletişime geçtikten sonra ekip arkadaşlarımız gerekirse evinize kadar geliyor ve gerekli olan işlemleri bu şekilde yapmaya başlıyor.

Böylece cihazları taşıma gibi bir probleminiz de olmuyor. Eğer siz de profesyonel bir şekilde hizmet almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan iletişim bilgileri sayesinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Arkadaşlarımız ile beraber uygulamış olduğumuz hizmetlerden sonra sizi koruma altına almak için parça değişimi konusunda bir yıl boyunca garanti veriyoruz.

Bizim tarafımızdan değiştirilmiş olan parçalarda herhangi bir problem meydana gelecek olursa bir gün içerisinde tekrar bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde değişim işlemlerini tamamlama fırsatına sahip olacaksınız. Birçok özel servis tarafından bu hizmet verilmediği için bugüne kadar bir çok mutlu müşteri elde etmeyi başardık. Eğer siz de hizmet sunduğumuz kişiler arasında yer almak isterseniz hemen bizi arayın.

Leave a Comment