Ataşehir ve Çevresine Özel Demirdöküm Kombi Servisi

  • Home
  • Genel
  • Ataşehir ve Çevresine Özel Demirdöküm Kombi Servisi

Kombisiz bir yaşam alanı düşünülemez! Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan kombi sayesinde huzurlu ve sorunsuz bir hayat sürebilirsiniz. Ancak, günün birinde kombiniz arızalanarak çalışmayabilir. Bu noktada, Demirdöküm Servis ile kombi arızalarını en kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Neden Demirdöküm Servis?
Kombinizin arızalanmasının çok sayıda sebebi olabilir. Örneğin, kombiniz çalışmasına rağmen musluklardan sıcak su gelmediğini görebilirsiniz. Bu durumun ciddi bir sorun olduğunu ifade etmeliyiz. Her şeyden önce, ısınan suyun kalorifer sistemine karışması ihtimali vardır. Ayrıca, sıcak su hattına soğuk su karışabilir. Buna ek olarak, kombiye sıcak su sağlayan cihazın parçalarında sorun olabilir. Bu noktada, elinizden bir şey gelmediğini göreceksiniz. Ataşehir Demirdöküm Servis yardımı almadan tek başınıza hareket etmemelisiniz.

Kombinin su akıtması; yaşam alanlarında karşılaşılan en büyük sorunlardan birisidir. Bu durumun da farklı sebepleri bulunur. Su basıncının yüksek olması, tesisatla ilgili bir sorunun olması, su doldurma vanası veya genleşme tankı gibi hayati öneme sahip parçaların arızalı olması; bahsettiğimiz arızayı ortaya çıkarır. Yine böyle bir sorunun varlığı halinde tek çözüm Demirdöküm servis ile iletişim kurmak olacaktır.

Kombinin ateşleme yapmaması farklı bir problem olarak dikkat çeker. Gaz vanasının kapalı olması, kombiye reset atılmasının gerekmesi, anakart, iyonizasyon veya ateşleme elektrotlarında arıza olması gibi etmenler bu arızayı yaratır. Bu sorunu çözmek adına vakit kaybetmeden Demirdöküm servis ile iletişim kurmalısınız.

WEB ADRESİ : https://www.servisdemir.com

Leave a Comment