Bahçelievler Teka Teknik Servisi

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler sayesinde artık her alanda olduğu gibi Teka farkıyla mutfaklarda da rahatlığa ve kolaylığa ulaşılabiliyor. Teka fırın teknolojisi ile birbirinden eşsiz lezzetleri en pratik şekilde yaratabilmek mümkün oluyor. Ancak dijital teknolojisine rağmen mekanik altyapıya sahip olan Teka fırın ve bulaşık makinelerinin kullanımında performans sorunları veya kullanım dışı kalma sorunları ile karşılaşılabiliyor. Bu tip teknik problemlerde Teka fırın ve bulaşık makinelerinizin kullanım ömrünü doldurması gibi bir durumun söz konusu olmaması için profesyonel ekibimizle TEKA Servis hizmetleri sunuyoruz.

Teka Servis Bahçelievler hizmetlerimiz çerçevesinde tüm Teka markalı fırın ve bulaşık makinesi modellerindeki teknik arızaların onarımlarını dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Sertifikalı teknikerlerimiz tarafından fırın ve bulaşık makinesi modelindeki teknik standartlara uygun olarak müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Yerinde servis uygulamaları çerçevesinde zaman kaybına yol açmadan, cihazlardaki teknik sorunların çözümü sağlanabiliyor. Üstelik profesyonel uzmanlarımız tarafından titiz bir şekilde gerçekleştirilecek işçilikler firmamız tarafından kurumsal olarak 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Aynı şekilde Teka fırın veya bulaşık makinenizde arızalı parçanın değiştirilmesi gerektiğinde de uzman teknikerlerimiz tarafından orijinal Teka yedek parçaları kullanılır. Dolayısı ile değiştirilen parçalar içinde 1 yıllık garanti desteği geçerlilik taşır. Ayrıca 7/24 hizmet anlayışı sayesinde Teka Servis çağrı merkezi numaramız 444 78 56 ile her türlü arıza ile ilgili olarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Comment