Banyo Dolap Modelleri

Banyo dekorasyonunda önem verdiğimiz ürünlerden birisi de dolaplardır.Banyo dolabı seçerken neye dikkat edeceğinizi bilmiyorsanız yazımızın devamını okumakta fayda var.

Banyo dolabınızın seçiminde ilk önce koyacağınız yer çok önemlidir. Dolabın bulunacağı alana göre bir dolap seçimi yapmanızda fayda var.Ne çok fazla büyük ne çok küçük bir dolap seçmelisiniz. Eşyalarınızın çokluğunu dikkate alarak haddinden büyük bir banyo dolabı seçmek geri kalan yeri darlaştırarak rahat hareket etmenizi engellediği gibi kötü bir görüntü de yaratabilir.

Banyo-Dolap-Modelleri-6

Yeni tasarımlar hem büyük hem de küçük banyolar için çeşitlilik sunuyor. Sizde tasarımları dikkatlice inceleyerek banyonuza en uygun dolabı seçmelisiniz.

Banyo dolabı seçiminizde kullanılacak yeri kadar rengi de önemlidir.Dekorasyonunuza uygun renkte bir dolap seçimi banyonuzu daha muhteşem bir görüntüye kavuşturacaktır. Neyse ki aradığınız rengi bulmakta sıkıntı yaşamayacaksınız. Çünkü markalar her renkte her tarza ve her bütçeye uygun tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Aradığınız renk model ve istediğiniz malzemeden üretilmiş dolabı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Banyo-Dolap-Modelleri-7

Banyo-Dolap-Modelleri-8

Banyo-Dolap-Modelleri-9

Banyo-Dolap-Modelleri-10

Banyo-Dolap-Modelleri-11

Banyo-Dolap-Modelleri-12

Banyo-Dolap-Modelleri-13

Banyo-Dolap-Modelleri-14

Banyo-Dolap-Modelleri

Banyo-Dolap-Modelleri-1

Banyo-Dolap-Modelleri-2

Banyo-Dolap-Modelleri-3

Banyo-Dolap-Modelleri-4

Banyo-Dolap-Modelleri-5

Leave a Comment