Banyo Fayans Modelleri

Banyolarımızda dekorasyonun ne kadar önemli olduğundan daha önce de bahsetmiştik.Kullanılan ürünlerin renkleri kalitesi modeli çok önemlidir.Yanlış bir seçim yapmak banyonuzu kötü bir görüntüye sokacağı gibi sizi de memnun etmeyecektir. Banyo dekorasyonunda seçilen fayanslar da dekorasyonu etkileyen önemli unsurlardan birisidir.

Seçeceğiniz fayansa göre banyonuzun havasını değiştirebilmeniz mümkün. Sade ve ferah banyo dekorasyonu yapmak isteyenler mutlaka açık renk fayanslara göz atmalılar.Üstelik dar bir banyoya sahip olanlar koyu renklerden mümkün olduğunca kaçınmalılar.

Banyo-Fayans-Modelleri-5

Banyolarında geniş bir alana sahip olanlar bu konuda daha şanslılar.Ne renk seçerlerse seçsinler güzel bir görünüm yakalayacakları kesin.Özellikle asil bir tarz yaratmak isteyenler geniş bir banyoya da sahipse rahatlıkla koyu renkleri tercih edebilirler.

Ancak fayans seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi ürünün kaliteli olması.Banyolarımız nemli alanlar oldukları için kullanılan malzemelerin suya ve neme dayanıklı olmasına özellikle dikkat etmekte fayda var.Gözümüze hoş geldi diye kalitesiz bir fayans seçerek daha sonra hüsrana uğramak istemeyiz.

Banyo-Fayans-Modelleri-6

Banyo-Fayans-Modelleri-7

Banyo-Fayans-Modelleri-8

Banyo-Fayans-Modelleri-9

Banyo-Fayans-Modelleri-10

Banyo-Fayans-Modelleri-11

Banyo-Fayans-Modelleri-12

Banyo-Fayans-Modelleri-13

Banyo-Fayans-Modelleri-14

Banyo-Fayans-Modelleri

Banyo-Fayans-Modelleri-1

Banyo-Fayans-Modelleri-2

Banyo-Fayans-Modelleri-3

Banyo-Fayans-Modelleri-4

Leave a Comment