Bayraklı’nın Her Yerine Aynı Gün Beko Servis Hizmeti

  • Home
  • Genel
  • Bayraklı’nın Her Yerine Aynı Gün Beko Servis Hizmeti

Bayraklı sakinleri bizi yakından tanıyor ancak henüz firmamızdan hizmet almamış olan da çok sayıda insan var ve onlar için bir kez daha kim olduğumuzdan bahsedelim istedik. Özel Beko Servis Bayraklı, on yıl önce İstanbul ile ilk adımı atan ve daha sonra İzmir şehrindeki şubesi ile birlikte sektöre yön veren bir firma olmayı başarmıştır. Beko marka ürünlerinizin düzenli bakımı ve onarım hizmetleri için kalabalık bir ekip ile bu sektörde hizmet veriyoruz ve kendimizi geliştirme konusunda da fazlasıyla iyi olduğumuzu düşünüyoruz. Beko gibi bir marka ile çalışmak gerçekten kolay değil çünkü muazzam bir kalite söz konusu ve bu kalitenin üstüne çıkmanız gerekiyor ve bizler de Özel Beko Servis Bayraklı firması olarak on yıldır bu hedef doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz.

izmir-beko-servisBeko marka ürünlerinizin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ya da uzun süredir sizleri rahatsız eden bir sorun varsa hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Bilenler bilir, daha önceki yıllarda çağrı merkezi ekiplerimiz görev yapıyordu ve servis talepleriniz için bu ekibe ulaşmanız gerekiyordu. Zaman zaman yaşadığımızı aksaklıkları tam anlamıyla gidermek adına online iletişimin çok daha doğru ve çok daha etkili olacağını düşündük ve sizlere böyle bir hizmet sunduk.

Beko marka ürünlerinizi incelememiz ve bu ürünlere müdahale etmemiz için sizler de bir an önce web sitemize giriş yapabilir ve karşınıza çıkacak talep formunu doldurup onay verebilirsiniz. Artık çok daha hızlı bir servis hizmeti söz konusu ve sizler de aynı gün servis hizmetlerimizden bu şekilde faydalanabilir ve dilediğiniz an bizlere daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment