Beko Servis İzmir

Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi cihazlara evlerimizde sık sık kullanmakta olduğumuz ve ciddi anlamda hayatı kolaylaştıran araçlar arasında yer alıyor. Özellikle çamaşır makinesi içerisinde bulunmakta olan sistemlerde herhangi bir şekilde kireçlenme veya buna benzer bir durum meydana gelecek olursa kıyafetlerin ciddi anlamda zarar görmesi gibi durumlar meydana gelebilir. Bunlardan uzak durmak istiyorsanız düzenli bir şekilde bakım işlemleri yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Beko Servis İzmir Numarası: 444 55 45

Beko Servis ekibi cihazınız ile birebir uyumlu olan yedek parçaları ile beraber onarım işlemlerini yaptığı için uzun süre boyunca herhangi bir şekilde problemle karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Üstelik ekip arkadaşlarımız o kadar çok güveniyoruz ki uygulamış olduğumuz işlemler sonrasında bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik alanında da sizlere garanti sunuyoruz.

Bu bir yıl boyunca geçerli olan garanti süresi içerisinde herhangi bir şekilde aynı problemler meydana gelecek olursa 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimizi arayarak ekip arkadaşlarımızdan yeniden onarım işlemlerini yapması için talepte bulunabilirsiniz.

Evden dışarıya çıkarılması zor olan cihazlar için Beko Servis İzmir ekibi gerekirse evinize kadar gelecek ve bu şekilde işlemler uygulamaya başlayacaktır. Bahsetmiş olduğumuz bu yöntem sayesinde evden dışarıya adım bile atmadan gerekli olan profesyonel hizmetleri alma fırsatını elde edeceksiniz. Sitemizde bulunmakta olan çeşitli içerikler sayesinde bugüne kadar sinyal olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve aklımıza takılan herhangi bir soru olursa yeniden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Comment