BETA Coin Ne Olur

İzole teminat modeli, kripto para birimleri dünyasında benzersiz bir tekliftir. Beta Finans (BETA) protokolünün merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasında sağlamayı amaçladığı faydaları sunan çok fazla platform yok. Tek bir platformda bir araya getirilen borç verme, borç alma ve açığa satış özellikleri, Beta Finans platformunun çekici bir özelliği haline gelebilir ve geniş DeFi topluluğunun Beta Finans platformuna kaydolmasına izin verebilir.

BETA Coin Ne Olur

Beta Finance (BETA), dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance tarafından desteklenmektedir. Beta Finans (BETA) projesi, Binance Launchpad’in 21. projesidir. Binance Launchpad, kripto girişimlerini tamamen destekleyen ve kripto para borsasında tokeni milyonlarca kripto kullanıcısına pazarlayan Binance’e ait bir kitle fonlaması platformudur.

Binance Launchpad’in önceki projeleri arasında Axie Infinity, Lab Sandbox, Safepal Tokocrypto, Injective Protocol ve Alpha Finance bulunmaktadır ve bunların hepsi Binance borsasında başlangıcından bu yana önemli ilerlemeler göstermiştir. AXS, son 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 155.08$’a ulaştığı için şu anda önde gidiyor. Binance Launchpad’de başlatılan projelerin büyük ilerlemesi, 8 Ekim 2021’de token dağıtımı başladığında BETA tokeninin büyük bir başlangıç yapacağını gösteriyor.

Yorum yapın