Beyoğlu Electrolux Servis Kalitesini Yaşayın

  • Home
  • Genel
  • Beyoğlu Electrolux Servis Kalitesini Yaşayın

Özel Electrolux Servis İstanbul, hizmetleriyle marka ürünlerinize ekonomik, güvenli, kaliteli, ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Electrolux servisimizde verdiğimiz özel hizmetler; çamaşır makinesinde, bulaşık makinesinde, buzdolabında yedek parça değişimi, onarım ve bakım yapmaktadır. Arızalı, bozuk, kırılan ürünlerinizi servisimize getirin tamir edip onarıp yeniden sizlere teslim edeceğiz. Kırık, bozuk, arızalı ürünlerimizde özel teknik elemanlar yollayarak onarım ve bakımını yapacağız.

Electrolux Servis Beyoğlu

Electrolux Servis hizmetlerimizden faydalanabilmek için servise gelmenize gerek kalmadan arıza kaydı oluşturarak kapınıza servisimizi çağırabilirsiniz. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, arıza onayını sizlerden onay aldıktan sonra en kısa süre içerisinde arıza onarılıp, tamiratı yapıldıktan sonra sizlere gönderilecektir. Arıza, bakım ve onarım işlemlerinde orijinal yedek parça kullanımına özen gösteren servisimiz, bu sayede ürünlerimizin de ömrünü uzatmaktadır. Ürünlerimizde yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmetinde 1 yıl garanti sunuyoruz.

Ürünlerimizin garantilerinde bakım ve onarımında hiç aksama olmayacağına da garanti verebiliriz. Ürünlerinizde arıza veya sorun çıktığında en kısa sürede sizlere yeniden gönderilecektir. Ürünlerimizi incelediğinizde arıza ve sorunun kolay kolay çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

Electrolux Servis Beyoğlu servisimizde özel teknik personel yapısıyla da çok kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. Hızlıca ürün artışı ve personel kadrosu sayesinde her geçen gün daha yaygın hale gelmektedir.

Leave a Comment