Büyükçekmece Airfel Kombi Klima Servisi

  • Home
  • Genel
  • Büyükçekmece Airfel Kombi Klima Servisi
Airfel Servis Büyükçekmece

Airfel Servis Büyükçekmece size etkili ve kaliteli hizmeti sunmak için haftanın her günü 7/24 müşterilerine kesintisiz bir şekilde çözüm üretmeye devam etmektedir. Airfel servis olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun her zaman etkili ve çözüm üretici bir rol yaratmak için her geçen hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Klima alımında dikkat etmeniz gereken pek çok husus bulunmaktadır. Ama klima satın alımından daha fazla düşünmeniz gereken nokta satış sonrası sizlere verilen klima hizmetidir.

Klima teknik servisimiz Türkiye’nin her noktasında kaliteli hizmet vererek müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaşmaya devam etmektedir. Geniş bir hizmet ağı bulunan firmamız klimalarınız üzerinde montaj, bakım ve arıza problemlerinizi çözüme ulaştırmak için müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Airfel Servis Büyükçekmece
Airfel Servis Büyükçekmece

Kredi kartı ve diğer ödeme seçenekleri ile ödeme imkanı da sunan klima servisimiz hedeflediği müşteri memnuniyetini misyonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Airfel Servis İstanbul tüketici haklarına saygılı ve klima üzerinde oluşan her soruna çözüm bulabilecek teknik donanıma sahiptir.

Firmamızın verdiği servis hizmeti yetkili servis konumunda değildir. Büyük bir duyarlılık ile verdiğimiz özel servis hizmetimiz ürünlerinize 1 yıl parça garantisi vermektedir. Sizde bu kaliteli hizmeti almak istiyorsanız 444 7 856 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ve hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Airfel klima servisimiz her geçen gün hizmet kalitesini geliştirerek Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olmaya devam etmektedir.

Leave a Comment