Çekmeköy Bosch Servis Telefonu: 444 88 48

  • Home
  • Genel
  • Çekmeköy Bosch Servis Telefonu: 444 88 48

Bosch marka beyaz eşyalar, üretimden teslime ve sonrasında yaşanan arızalara kadar olan süreçte ilgili servisin garantisindedir. Ancak yetkili servisler bazen her alanda hizmet sağlamak için yeterli olmamaktadır. Bu durumda beyaz eşyalarda yaşanan sorunlar için özel Bosch Servis hizmetleri devreye girmektedir. Bosch marka beyaz eşyalarda ortaya çıkan sorunlar bazen kullanıcı hatası kaynaklı bazen firma kaynaklı olmaktadır. Bazen de insan yapımı olan bu ürünler dayanıklılığını yitirmektedir. Bu nedenle İstanbul’da hizmet veren Çekmeköy Bosch Servisi bu bölgedeki arıza kayıtlarına yönelik tamir ve parça değişim hizmeti vermektedir.

Bosch Servis Ocak Arızaları
Bosch Ocak arızaları için başvurulacak etkili çözüm yollarından biri özel Bosch Servis çağırmaktır. Alacağınız profesyonel teknik destek rastgele bir tamircinin yapacağı işlemlerden çok daha etkili olacaktır. Bu nedenle mutfak için vazgeçilmezlerden biri olan ocağınızın tamirini rastgele ellere bırakmamalısınız.

Bosch Servis Parça değişimi için öncelikle müşteriyi bilgilendirmektedir. Arızanın boyutu tespit edildikten sonra parça değişimi gerekiyorsa hem işlem hem de ücret konusunda müşteri bilgilendirilir. Bu doğrultuda müşteri onayı neticesinde parça değişimi yapılır, işlem için tahmini süre de müşteriye bildirilir. Yapılan parça değişiminden sonra eğer bu işlem serviste yapıldıysa ocak tekrar adrese teslim edilir. Bosch Servis tarafından verilen etkili ve profesyonel tamir ve parça değişim hizmeti için her aşamada müşteri bilgilendirilerek hareket edilir.

Leave a Comment