Chiliz Coin Kaç Dolar Olacak

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte yine sizlerle samimi bir sohbet havası içinde yazı paylaşmaya karar verdik. Önceki yazımızda dogecoin için 10 dolar imkansız demiştik şimdi ise bu meşhur 10 doları chz için araştıracağız.

Chiliz Coin Kaç Dolar Olacak

Dolaşımdaki arz , toplam arz , piyasa hakimiyeti, şirketleşme başarısı, sosyal medya aktifliği, yeni pazarlara açılma olasılığı, dünya çapında tanıtımı ve tanınırlığını değerlendireceğimiz chiliz coin 10 dolar olur mu??

Chiliz Coin Hedef Fiyat

Öncelikle konuya sosyal medya ile başlayalım. Sosyal medya hesaplarından sürekli birşeyler paylaşarak coin fiyatına etki etmek yerine coin sahiplerini bilgilendiriyorlar diyebiliriz. CHZ sahipleri her yeni tweet veya paylaşımda fiyatın artmasını beklemektedirler. Aslında bu tür paylaşımlar ile artan coin fiyatları düşmeye mahkûmdur. Sosyal medya coin fiyatını artırmak için değil ekibin aktif olarak çalıştığı göstermek içindir ve CHZ bunu en iyi yapan coinlerden.

Chiliz Coin Geleceği 2022

Bir diğer önemli konu ise tanıtım; CHZ tanıtım konusunda gerek sponsorluklar gerekse fan tokenler ile diğer coinlerin oldukça ilerisindedir. CHZ diğer coinlerde olmayan bir ilke imza atarak spor faaliyetlerini , taraftar oluşumlarını dijitalleşmeye çevirdi ve ciddi anlamda kitle tarafından benimsendi. Her geçen gün daha fazla anlaşmalara imza atan CHZ önümüzdeki yıllara damga vuracak gibi görünüyor. Nitekim Barcelona, Paris Saint German, juventus, Manchester City, Milan gibi dünyaca tanınmış kulüpler ile yaptıkları token anlaşmaları ayrıca ülkemizde Galatasaray, Başakşehir, Trabzon, Göztepe ile yaptıkları anlaşmalar futbolda geleceğe yön vereceğini kanıtlar niteliktedir. Sadece futbol değil dövüş sporları , sanal oyunlar, araba yarışları F1, buz hokeyi gibi farklı spor alanlarında da güçlü anlaşmalar yaptılar ve gelecekte NBA gibi üst düzey organizasyonlara da kendilerini göstereceklerini dile getirmektedirler.

Yorum yapın