Chiliz Coin Yakacak Mı

Türkiye grubu da bir hayli aktif çalışan Chiliz (CHZ) duyuruyu hem uluslararası hem de Türkiye twitter hesabı üzerinden yayınladı. Her iki duyuru da çok sayıda etkileşim aldı. Bazı kullanıcılar coin yakımı sonrası CHZ değerinin artmasını beklerken bazıları bu yakım işleminin CHZ fiyatına etki etmeyeceği görüşünde.

Chiliz Coin Yakacak Mı

Blok zincir teknolojisini futbol başta olmak üzere tüm spor dallarıyla buluşturmayı hedefleyen Chiliz ülkemizde Galatasaray ve Trabzonspor ile yaptığı anlaşmalarla gündeme gelmişti. Özellikle Trabzonspor taraftar tokenları büyük ilgi gördü. Bu tokenlar chiliz.net sitesinden temin edilebiliyor. Aynı zamanda Chiliz platformunun akıllı telefonlar için ürettiği socios uygulaması üzerinden de bu taraftar tokenları alınabiliyor.

Şu anda bir Trabzonspor taraftar token’ı (TRA) 4,08 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte bir Galatasaray taraftar token’ı (GAL) 7,98 dolar. Trabzonspor ve Galatasaray ile birlikte çok sayıda takımla anlaşma sağlayan Chiliz bu taraftar tokenları ile gelecekte bilet satışından yeni oyuncu belirleme işlemlerine kadar çok sayıda kararın ortak alınabileceği bir yazılımsal ortam sağlıyor.

Yorum yapın