Dekoratif Raf Modelleri

Evlerinizde farklı bir dekorasyon mu istiyorsunuz?Klasik döşenmiş dekorasyondan sıkıldıysanız sizlere dekoratif raf modellerini öneriyoruz.

Mutfaklarda,salonlarda,yatak odalarında ve evin diğer tüm alanlarında dekoratif rafları kullanabilirsiniz.
Özellikle oturma odalarınızda dekoratif rafları kullanarak ortama sıcak bir hava katabilirsiniz.Kitaplarınız,aksesuarlarınızı ve çerçeveleriniz bu raflara koyarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Dekoratif-Raf-Modelleri-1

Dekoratif raflar dekorasyonu güzelleştirdiği gibi kullanım olarak da işinize yarayacaktır.Örneğin mutfaklarınızda dekoratif raf kullanarak dışarıda kalmış eşyalarınızı toplayabilirsiniz.Baharatlıklarınızı veya bardaklarınızı yerleştirerek klasik mutfak dekorasyonunuzu değiştirip farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Aynı şeyler banyolarınız içinde geçerli.Makyaj malzemelerinizi,parfümlerinizi veya banyo aksesuarlarınızı bu raflarda kullanabilirsiniz. Yatak odalarınızda da yatak başınıza bu raflardan yerleştirerek örneğin gece yatmadan önce okuduğunuz kitapları koyabilirsiniz.

Galerimizdeki dekoratif raf modellerini inceleyebilir,aynısını bulamasanız bile ilham alarak kendi dekoratif raflarınızı tasarlayabilirsiniz.

Dekoratif-Raf-Modelleri-2

Dekoratif-Raf-Modelleri-3

Dekoratif-Raf-Modelleri-4

Dekoratif-Raf-Modelleri-5

Dekoratif-Raf-Modelleri-6

Dekoratif-Raf-Modelleri-7

Dekoratif-Raf-Modelleri-8

Dekoratif-Raf-Modelleri-9

Dekoratif-Raf-Modelleri-10

Dekoratif-Raf-Modelleri-11

Dekoratif-Raf-Modelleri-12

Dekoratif-Raf-Modelleri-13

Dekoratif-Raf-Modelleri-14

Dekoratif-Raf-Modelleri

Leave a Comment