Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri

Mobilyanın usta isimlerinden bir tanesi olan Doğtaş, koltuk takımı modelleri ile evlerinize şıklık kazandıracak ürünler tasarlamaktadır. Doğtaş koltuk takımı modelleri, farklılığı ve cesur çizgileri sevenler ile standart olandan vazgeçemeyenler için tasarlanan çok çeşitli ürün gruplarını içermektedir. Doğtaş koltuklar, kumaş kalitesi ve dekorasyona uyum konusunda eksiksiz ürünlerdir. Natürel renk tonlarının yanında mor, pembe ve mavi gibi farklı renklerle de tasarlanan Doğtaş koltuk takımları, evlerin ihtiyacına göre farklı boylarda üretilmektedir.

Doğtaş koltuk takımı modelleri, özellikle evlerinde ferahlık yakalamak isteyenler için açık renkler olan krem, somon ve açık gri gibi tonlarla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Koltuk takımları bir tane ikili koltuk ve iki tane tekli koltuk gibi minimal olarak uygulanabilirken, standart olan bir üçlü, bir ikili ve iki tekli koltuk seçeneğiyle de sunulabilmektedir. Berjerlerde farklı büyüklükler ve tasarımlar kullanılan Doğtaş koltuklar genel olarak modern çizgiye hitap eden ürünlerdir. Kumaşlarda sadeliğin tercih edildiği Doğtaş ürünleri, düz kumaş üzerine desenli minderlerle renklendirilmektedir.

Ayak olarak ahşap tercih edilen Doğtaş koltuk takımı modelleri, kontras renkli minderlerle farklılaştırılmaktadır. Oturumu rahat ve kumaş olarak yumuşak tercihlerle üretilen bu modeller, tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen ürünler arasında ilk sıralardadır. Uzun yıllar boyunca dayanabilmesi için sağlam yapıda tasarlanan Doğtaş koltuk takımları güçlü yapıları ve sağlam yay sistemleriyle çökme yapmadan kullanılabilir. Fiyat olarak makul seviyelerde olan Doğtaş koltuklar, salon ve oturma odaları için ideal ürünlerdir.

Leave a Comment