Fırlama Yapacak Coin

Binance kısa süre içerisinde fırlama yapacak coin listelemeye başlayacak. Bu coini mutlaka takibinize almalısınız.

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Rari Governance Token (RGT)!
Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu önemli duyuruda bulundu:

Binance, Rari Governance Token’ı (RGT) listeleyecek ve RGT/BTC, RGT/BNB, RGT/BUSD ve RGT/USDT işlem çiftleri için 5.11.2021 tarihinde işlemleri başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak RGT yatırmaya başlayabilir. RGT için para çekme işlemleri 6.11.2021 tarihinde açılacaktır. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. RGT Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak.
Desteğiniz için teşekkürler!

Kripto para Rari Governance Token (RGT) nedir?

Rari Capital, kullanıcıların kripto varlıklardan borç almalarına, borç vermelerine ve getiri elde etmelerine olanak tanıyan bir DeFi protokolüdür. Platform, bölünmüş sabit para havuzları, özelleştirilebilir borç verme ve borç alma havuzları ve daha fazlası gibi bir dizi ürün sunar. Rari Governance Token (RGT), platformun yönetim tekliflerini oylamak için kullanılabilen yönetim tokenidir.

Yorum yapın