Gezici Ekiplerimiz ile Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Sunuyoruz

  • Home
  • Genel
  • Gezici Ekiplerimiz ile Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul bölgesinin yanı sıra servis ağlarını inanılmaz bir şekilde genişleterek farklı bölgelere de ulaşmayı başaran Özel Arçelik Servis firmamız sayesinde sahip olduğunuz ARÇELİK marka ürünler konusunda en iyi servis hizmetini alabileceksiniz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımak adına fiyat listemizi de sabitleniş bulunuyoruz. Her bütçeye uygun olan servis ve bakım hizmetlerimiz sayesinde kaliteyi en uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.

arcelik-servisParça değişimi ve işçilik için 1 yıl garanti belgesini sizlere takdim eden firmamız az önce de belirttiğimiz gibi sizlerin memnuniyeti için hizmet ediyor. Randevulu sistem sayesinde servis hizmetleri hiçbir şekilde bir diğer güne aktarılmaz ve sizlerin mağduriyetiniz de hiçbir şekilde aksatılmaz. Zaman konusunda hassas davranıyor ve sizleri yalnız bırakmıyoruz. ARÇELİK marka ürünleriniz için bizleri arayabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Yaygın servis ağlarımız ve bu alana yetecek olan araç sayımız ile her daim hizmetinizdeyiz. Ekip arkadaşlarımız çok yoğun çalışıyor ancak emeklerinin karşılığını da alıyorlar. Bizim firmamızda müşteriye ne kadar çok değer veriliyorsa çalışana da o kadar çok değer verilir.

Özel Arçelik Servis firması tek başına olmayı değil siz ve çalışanları ile birlikte sürekli olarak büyümeyi tercih etti. Bu yüzden bizler sizinle birlikte büyüyen ve gelişen kocaman bir aileyiz. Bu aileye dahil olmak isteyen yeni müşterilerimizi de firmamıza bekliyoruz.

WEB Adresi : www.arcelikservismerkezi.org

Leave a Comment