HOLO Coin Ne Zaman Artar

2016 yılında proje çalışmaları yapılan ve ilk kez 2018 yılında piyasaya çıkan holo coin acaba 1 TL olur mu? Holo coin toplam arz miktarı ne kadar? Holo coin yeni borsalarda listelenecek mi? Holo coin neden hızlı bir şekilde arttı? Holo coin direnç ve destek noktaları var mı? Holo coin 1 dolar olur mu?

HOLO Coin Ne Zaman Artar

Holo coinin şuan için 1 TL olması 172 milyar TL piyasa değerine ulaşmasını sağlar. Şöyle bir baktığımızda 172 milyar TL piyasa değeri olan coinlerin tüm coinler arasında ilk 10 da olduklarını görmekteyiz. Örnek vermek gerekir ise 10. sırada yer alan uniswap 150 milyar TL piyasa değerine sahiptir. Ayrıca 4. sırada yer alan binance borsasının coini bnb de 585 milyar TL piyasa değerine sahiptir. Holo coinin henüz bunlar kadar iyi olmadığı aşikar olduğu için 1 TL olması da şuan için çok çok çok küçük bir ihtimal.

HOT Coin Fiyat Tahmini

Ancak holo coinin 1 TL olması imkansız değildir. İlerleyen zamanlarda ciddi miktarlarda yakımlar olur ise yaklaşık şuan piyasada bulunan miktarın yarısı kadar, o zaman 1 TL olabilir. Yada çok ünlü birinin sürekli holo demesiyle de olabilir. Elon Musk arkasında dursun daha sonrada Bill Gates desteklesin alın size nur topu gibi bir holo coin. Birde şu var tüm coinlerde bulunan para miktarıda ciddi bir şekilde artar ise o zamanda holo coin 1 TL olabilir. Şuan için 16 trilyon TL bir para var kripto piyasasında. Bu para 100 trilyon TL ye çıkar ise holo coin yine 1 TL olabilir. Yani anlayacağınız biraz zor gibi duruyor.

Yorum yapın