İstanbul Philips Özel Servis Merkezi

  • Home
  • Genel
  • İstanbul Philips Özel Servis Merkezi

philipsÖzel Philips TV Servis firması, kaliteli kadrosu ev güler yüzlü yönetim ekibi ile birlikte sektöre damga vurmaya devam ediyor. Bulunduğumuz sektör gerçekten kaliteli bir sektör ve detaylı bir inceleme yaparsanız eğer çok güçlü firmaların olduğunu da görebilirsiniz. Bu sektörde ayakta kalmak adına çok fazla çaba gösterdik ve elbette emeklerimizin karşılığını da aldık. Kusursuz çalışmalarımız ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz ve her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Philips marka televizyonlarınızın her türlü sorunu için elinden geleni yapan güçlü bir kadroya sahibiz ve bu kadro emin olun sizi de memnun etmeyi başaracaktır.

Bu konuda firmamızın büyük ölçüde yol kat ettiğini söyleyebiliriz. Daha önceki yıllarda çağrı merkezi ekibimiz elinden geldiğince iletişim konusunu daha kusursuz hale getirmeye özen gösteriyordu ancak bir süre sonra bize ulaşan insanların sayısı arttı ve çağrı merkezi çalışanlarımız da yetersiz kalmaya başladı. Hemen bir alternatif ürettik ve online iletişim ile birlikte bu sorunu ortadan kaldırdık. Kaliteye değer veren ekibimiz, iletişim konusunda da sizlerin yanında yer almaya devam ediyor ve her geçen gün daha kusursuz bir hal alıyor. Beklentilerinize bu anlamda da yanıt vermek adına gereken her şeyi yapıyoruz ve kaliteyi ayaklarınıza kadar getiriyoruz. İletişim numaralarımız ile birlikte online talep merkezimi de aktif olarak çalışmalarına devam ediyor.

Uygun rakamlar ile birlikte servis hizmetlerini daha fazla insana ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizi her anlamda mutlu etmek ve maddi olarak da yormamak adına bu tür bir şey tercih ettik ve tercihlerimizi ne kadar doğru yaptığımızı da aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde fark ediyoruz. http://www.philipsservis.co adresimizden bizler hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment