Kaynarca Özel Philips Teknik Servis

  • Home
  • Genel
  • Kaynarca Özel Philips Teknik Servis

Elektronik eşyalarda önemli üreticilerden birisi olan Philips markası, televizyon ve süpürge gibi bir evin en önemli ihtiyaçlarında da tüketicilerin yanındadır. Temizlik ürünü olarak sunulan süpürgelerinde kullanıcıların kolaylık ve verim gibi ihtiyaçlarını düşünen firma, televizyon ürünlerinde de eğlence ve görsellik temasını ön plana çıkarmaktadır. Son teknolojiyi tüm cihazlarında sonuna kadar kullanan firmanın ürünlerini uzun yıllar boyunca güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünlere imza atan marka birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir.

Philips ürünleri de zaman içerisinde kullanımın yanlış olması ya da eskime gibi sebeplerle arızalanmakta ve servis ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Böylesi durumlarda tüm Philips ürünü kullanıcılarının yanında olan İstanbul Philips servis hizmetlerimiz, titiz bir şekilde cihazınızın sorununu çözecektir.

Firmamız personelleri Philips servis hizmetleri konusunda tecrübeli, uzun saatler servis tecrübesi olan, markanın cihazlarında uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır. Mobil ekiplerimizle sunduğumuz hizmetimizle sizlere en hızlı ve kaliteli servise ulaşma imkanı sağlıyoruz. Tüm tamir prosedürlerimizde profesyonel bir anlayışla hareket eden ekiplerimiz, cihazınızın arızası tespit edildikten sonra fiyat onayı vermenizle beraber titiz bir çalışmayla ürününüzün tamirini gerçekleştirecektir.

Cihazlarınızın bakım uygulamalarını da üstlenebilen firmamız, cihaz verimliliğini en üst seviyeye çıkaracak bir bakım hizmeti sunmaktadır. Tüm Philips süpürge ve televizyon ürünlerinde ekiplerimiz deneyimli ve bilgilidir.

Philips Servis Kaynarca ekiplerimize 444 7 856 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir, arıza kaydınızı açtırabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren mobil ekiplerimiz adresinize gelerek cihazınızla ilgilenecektir. Arıza tespitini yapan ekiplerimiz, onay vermenizin ardından titiz bir çalışmayla cihazınızı tamir edeceklerdir. Eğer cihazınız adresinizden alındıysa kısa bir süre içerisinde geri teslim edilecektir. Yüksek verimlilikte çalışan cihazlara kavuşabilmek servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Leave a Comment