Membran Mutfak Modelleri

Mutfaklarını yenilemek isteyenler fakat nasıl bir dolap yaptıracağına karar veremeyenler membran mutfak modellerini mutlaka incelemeliler.

Son zamanlarda çok moda olan membran mutfakların avantajları da çok fazla.Kanserojen madde içermemesi,suya ve neme dayanıklı olması,hijyenik ve kolay temizlenebilmesi membran mutfak dolaplarını cazip yapan bazı avantajlar.Bunun yanı sıra yüzey malzemesi Avrupadan ithal edilen membran dolaplar bakteri tutmamasıyla da biliniyor.Membran mutfak dolaplarının tek dezavantajı ise çizilmeye karşı dayanıksız olması.Bunun için kullanırken dikkat etmek gerekiyor.

Membran-Mutfak-Modelleri-2

Mat ve parlak yüzey olmak üzerine iki seçimi bulunan bu dolaplar sayesinde mutfağınız şık ve zengin bir görünüme sahip oluyor.

Membran mutfak yaptırmak isteyenler renk konusunda da sıkıntı yaşamayacaklar.Çünkü sayısız renk avantajıyla her mutfağa uyum sağlayabilecek bir model bulmak sorun olmayacaktır. Sizde mutfaklarınızda membran şıklığını yaşamak istiyorsanız görseldeki modellerimizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Membran-Mutfak-Modelleri-3

Membran-Mutfak-Modelleri-4

Membran-Mutfak-Modelleri-5

Membran-Mutfak-Modelleri-6

Membran-Mutfak-Modelleri-7

Membran-Mutfak-Modelleri-8

Membran-Mutfak-Modelleri-9

Membran-Mutfak-Modelleri-10

Membran-Mutfak-Modelleri-11

Membran-Mutfak-Modelleri-12

Membran-Mutfak-Modelleri-13

Membran-Mutfak-Modelleri-14

Membran-Mutfak-Modelleri

Membran-Mutfak-Modelleri-1

Leave a Comment