Modern Avize Modelleri

Evlerimizde dekorasyon yaparken en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisidir aydınlatma.Özellikle az güneş alan bir odaya sahipsek aydınlatma aksesuarlarımızı alırken daha özenli seçeriz.Aydınlatmaya önem verdiğimiz odalardan biri salon olsa da mutfak yatak odası oturma odası gibi odalarda da avizeleri kullanırız.

Yeni sezon avizelerde göze çarpan özellikler modern olması.Özellikler sarkıt avizeler bu yıl çok moda.Gösteriş sevenler için ise taşlı işlemeli tasarımlarda çıkarırılmış.

Modern-Avize-Modelleri-4

Avizelerin ortama yalnızca aydınlatma sağladığını söylemek pek de doğru olmaz.Çünkü seçilen avize odayı aydınlattığı gibi şıklık ve modern bir görünüm de kazandırır.Bunun için avize seçimlerinizde özenli davranmanızda fayda var.Avizeyi koyacağınız yere göre avize modelini seçmelisiniz.Avize modelinizi seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsurda dekorasyon tarzınız.

Seçeceğiniz modern avize tasarımlarıyla evinizi yalnızca aydınlatmakla kalmayacak aynı zamanda dekorasyonunuza muhteşem bir görsellikte kazandırabileceksiniz. Her tarza uygun modern avizeler arasından sade gösterişli veya spor modellerden herhangi birini tercih edebilir evlerinizde modern bir tarz yaratabilirsiniz.

Modern-Avize-Modelleri-5

Modern-Avize-Modelleri-6

Modern-Avize-Modelleri-7

Modern-Avize-Modelleri-8

Modern-Avize-Modelleri-9

Modern-Avize-Modelleri-10

Modern-Avize-Modelleri-11

Modern-Avize-Modelleri-12

Modern-Avize-Modelleri-13

Modern-Avize-Modelleri-14

Modern-Avize-Modelleri

Modern-Avize-Modelleri-1

Modern-Avize-Modelleri-2

Modern-Avize-Modelleri-3

Leave a Comment