Mutfak Perde Modelleri

Genellikle mutfak perde modelleri; yatak odanızda kullandığınız perdelerden veya salonunuzda kullandığınız perdelerden farklı bir tasarıma sahip olacaktır. Bunun en büyük nedenlerinden biri tasarımdan veya başka bir deyişle görsellikten ziyada işlevsel olmasının daha önemli olmasıdır.

Çünkü özellikle ev hanımları günlerinin büyük bir çoğunluğunu mutfakta iş yaparak geçirmektedir. Nasıl ki siz çalıştığınız işyerinde iş ortamınızın ferah ve işlevsel olmasını istiyorsanız, hanımlar da kendi çalışma alanları olan mutfaklarınının aydınlık ve rahat olmasını ister. Bunun için rastgele bir perde modeli seçmek yerine, mutfağınızın ölçülerine gün içerisinde ne kadar ışık aldığına, iş yaparken size engel teşkil edip etmeyeceğine dikkat etmeniz gerekiyor.

Mutfak-Perde-Modelleri-3

Sizler için özel olarak en çok tercih edilen mutfak perde modellerini listelemeye çalıştık. Ama yine de üst tarafta belirttiğimiz gibi önemli olan mutfağınızın ne kadar geniş ve ışık aldığıdır. Mutfak perdelerinizi seçerken kimi zaman tül, kimi zaman da stor perdelerin daha kullanışlı olabileceğini unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Mutfak-Perde-Modelleri-12

Mutfak-Perde-Modelleri-7

Mutfak-Perde-Modelleri-6

Mutfak-Perde-Modelleri-11

Mutfak-Perde-Modelleri-10

Mutfak-Perde-Modelleri-5

Mutfak-Perde-Modelleri-4

Mutfak-Perde-Modelleri-9

Mutfak-Perde-Modelleri-8

Mutfak-Perde-Modelleri-13

Mutfak-Perde-Modelleri-14

Mutfak-Perde-Modelleri

Mutfak-Perde-Modelleri-1

Mutfak-Perde-Modelleri-2

Tags:
Leave a Comment