Profilo Servis

Dayanıklı ev aletleri olarak ismini duyuran Profilo beyaz eşya grubunda Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini üreten firmalardan biridir. 1976 yılından beri faaliyet gösteren Profilo dayanıklı ve şık tasarımlı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Her geçen gün müşterisinin arttığı Profilo teknolojiyi yakından takip etmekte de müşterisine en iyi ürünü sunabilmek için çalışmaktadır. Profilo marka ürünlerinizin iyi bir bakım almasını istiyorsanız özel Profilo Servis olarak hizmet verip ürünlerde yaşayacağınız sorunların çözümünde sizlere yardımcı olmaktadır.

Garantili Profilo Servis Sizlerle!

Aldığın üründe herhangi bir sorun yaşadığınızda başvuracağınız en güvenilir adresi olan özel Profilo Servis aldığınız ürünün sorununa hemen çözecek ve bir yıl parça garantisi ile siz değerli müşterilerimizin gelecekti de sorun yaşamasını engellemektedir. Özel servislerin güvensizliğin bir kenara bırakmanızı sağlayan firmamız garantili ve güvenilir hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sertifikalı çalışanlarıyla güler yüzlü hizmet veren firmamız aynı zamanda personelden kaynaklı sorunların çözümü için sizden hiçbir ücret almamakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Aldığınız ürünün kurulumundan bakımına tamirden onarımla bütün ihtiyaçlarını karşılayan Profilo Servis siz değerli müşterilerimizin ürünleri gönül rahatlığı ile kullanmanıza yardımcı olmakta ve sorunlarınızı anda çözmeniz için size destek olmaktadır Siz de aldığımız ürünü güvenle kullanmak ve yaşadığı sorunlardan kurtulmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve 7/24 aktif çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment