Pump Yapacak Coin Nasıl Anlaşılır?

Pump Yapacak Coin Nasıl Anlaşılır? şu an hemen hemen herkesin aklında soru bu olmalı. Biz de sizlere bu konu hakkında yardımcı olmak adına bir yazı hazırlamaya karar verdik. Yazıya geçmeden çok önemli bir uyarı da bulunmak istiyoruz. İhtiyacınız olmayan, kaybetseniz de üzülmeyeceğiniz miktarlarda işlemler yapmalısınız.

Pump Yapacak Coin Nasıl Anlaşılır?

Sosyal medya platformlarında veya farklı mecralarda sürekli karşılaştığınız kripto para birimini takibe alın. Telegram grupları veya Twitter üzerinden herhangi bir kripto para biriminin adını sık sık duyuyor olabilirsiniz. Böyle bir durumu fark ettiğiniz zaman pump ve dump stratejisine rastlamış olma ihtimaliniz var. Bu nedenle söz konusu kripto para birimi hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz.

Pump Yapacak Coin Nasıl Bulunur?

Kripto para biriminin fiyat hareketlerini inceleyin. Fiyatın düzenli olarak artış göstermeye başladığı zamanı tespit edin. Buna pumplanma noktası deniliyor. Pumplanma noktası, alım yapmak için doğru zamandır. Fiyatın zirveye yaklaştığı zamanı tespit edebilmek için de fiyat hareketlerini dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Fiyatın zirveye yaklaşmasıyla birlikte elinizdeki kripto varlıkları hemen satmalısınız çünkü ani bir düşüş trendinin başlaması muhtemeldir. Düşüş trendi çok kısa bir sürede gerçekleştiği için hızlı hareket etmeniz önem taşıyor.

Fiyat hareketlerini anlık olarak takip etmeniz gerektiğinden pump yakalamak hiç de kolay değildir. Bunun yerine farklı kripto para birimlerine yatırım yaparak portföyünüzü çeşitlendirebilir ve uzun vadeli yatırımlar ile büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Kripto para piyasasında daima risk vardır. Risksiz yatırım gibi vaatler gerçek dışıdır, sakın aldanmayın!

Yorum yapın