Pump Yapacak Coin Nasıl Bulunur?

Telegram pump grupları arasında en bilinenleri; Binance Pump SignalsBinance VIP SignalsBinance Signals ve Coin Pump Payout Proof olarak sıralanıyor. Coin Pump Payout Proof grubu, popülaritesi en fazla olan pump gruplarından biridir. Söz konusu grupta pump yapılacak kripto para birimi hakkında üyelere bilgi veriliyor. Fakat üyelerin bunun için önceden ödeme yapmaları gerekiyor. 

Pump Yapacak Coin Nasıl Bulunur?

Sesli bir iletişim uygulaması olan Discord üzerinden de pump gruplarına dâhil olunabiliyor. Discord pump gruplarından en bilineni “Big Pump Signal” grubudur. Söz konusu grup, tıpki diğer pump gruplarında olduğu gibi “yüksek riskli” bir grup olarak nitelendiriliyor. Big Pump Signal grubuna ilişkin Ekşi Sözlük yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Pump Grupları

Telegram uygulamasında Türkiye Pump Grubu var. Twitter kullanıcılarının yorumlarına baktığımızda, Türkiye Pump Grubu’na katılanların zarara uğradıklarına dair yorumlar yaptıklarını fark ediyoruz. Türkiye Pump Grubu ile ilgili yorum yapan kişiler, organizatörler tarafından duyurulan kripto para birimlerine para yatırılmasını hiçbir şekilde önermiyor. Söz konusu grubun “dolandırıcı” olduğu ifade ediliyor.

Yorum yapın