RSR Coin Ne Olur

RSR Coin Ne Olur sorusuna cevap olabileceğini düşündüğümüz yorumları burada listeliyoruz.

RSR Coin Yorum

coinbase desteğinin dışında paypal kurucularından yaşı en büyük olan ve paypal mafia’nın en önemli üyelerinden biri peter thiel tarafından desteklenen ve yatırım yapılan projedir.

peter thiel donald trump seçilmeden yıllar önce kazanacağını öngörüp bu ihtimale yatırım yapmış, cumhuriyetçilere destek verdiği için california’da yoğun nefret kazanıp barındırılmayan bir adam. zero to one kitabını okumuşluğum vardır. o yıllardan bugünleri görmüş inanılmaz zeki bir herif. fazla ön planda görünmüyor fakat beni kimse elon musk ile aktif bağlantısının olmadığına inandıramaz.

reserve rights sisteminde rsr ile bir denge oluşturmuşlar rsr’ın bağlı olduğu bir fon oluyor ve değişken değere sahip. bir de bunun başka isimde (rsv) bir stabil coini var onun stabilliğini sağlayıp dengeliyor 1 dolarda. bayağı mantıklı bir sistem. eğer yaygın kullanılırsa yani başarabilirlerse değeri artar. asla istemeyiz fakat bir gün tether ve türevleri patlarsa o gün rsv çok daha güçlü gündeme gelebilir. bu da kaçınılmaz biçimde rsr’ın değerini hiç olmadığı kadar yükseltecektir.

bir işin içinde peter thiel varsa o iş bir şekilde oluyor ben bu güne kadar bunu gördüm. bazen bu beni dehşete sürüklüyor.

yatırım tavsiyesi değildir. ytd dyor nfa

Kaynak: Ekşi (zokondor)

Yorum yapın