Salon Avize Modelleri

Evlerimizde dekorasyona hepimiz çok önem veririz.Seçtiğimiz eşyaların uyumlu ve kullanışlı olması için özen gösterdiğimiz alanlardan biridir evler.Her bir odaya ayrı bir önem göstersekte en çok vakit geçirdiğimiz odalardan biri olan salonlarımızda dekorasyon daha önemlidir.

Salonlarımızın dekorasyonunda boya koltuk gibi ana unsurlar gibi aydınlatma da çok önemlidir.Bu yüzden salonlarımıza avize seçerken oldukça fazla vakit harcarız.Her sene çıkan yeni modeller avize seçimimizi zorlaştırıyor.Ancak üretilen farklı tasarımlar sayesinde artık her bütçeye ve her tarza uygun avize bulmakta mümkün.

Salon-Avize-Modelleri-2

Bu seneki tasarımlarda göze çarpan özellik avizeler şık ve modern tasarımlara sahip olması.Çeşitli renklerle ve taşlarla bezenmiş bu avizeler çoğu müşteriye hitap edecek niteliklere sahip.Bütçe açısından da 100 TL’den başlayan fiyatlar yukarılara doğru çıkıyor.

Şık ve modern salonlara sahip kişiler için özellikle beyaz taşlı sarkıt avizeler moda olduğu için farklı ve bir çok tasarımı bulunda da salonlarını daha rahat ve spor tarzda dekore eden müşterilerde unutulmamış ve onlarında tarzlarına uygun modern avizeler piyasaya sunulmuştur.

Salon-Avize-Modelleri-3

Salon-Avize-Modelleri-4

Salon-Avize-Modelleri-5

Salon-Avize-Modelleri-6

Salon-Avize-Modelleri-7

Salon-Avize-Modelleri-8

Salon-Avize-Modelleri-9

Salon-Avize-Modelleri-10

Salon-Avize-Modelleri-12

Salon-Avize-Modelleri-13

Salon-Avize-Modelleri-14

Salon-Avize-Modelleri

Salon-Avize-Modelleri-1

Leave a Comment