Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Mutfaklarında sade ve modern bir hava yaratmak isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken renklerden biridir siyah ve beyaz.Özellikle dolaplarda siyah ve beyaz rengin kullanılması mutfaklara modern bir görünüm verir.
Küçük bir mutfağınız varsa dolapları beyaz mutfak tezgahını ise beyaz tasarlayarak mutfağınızın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.Tezgahın siyah ve mat tercih edilmesiyle de daha klasik bir hava yakalayabilirsiniz.

Mutfak dolaplarında klasik bir tasarım istiyorsanız mutlaka beyaz rengin ağırlıklı olmasına özen göstermelisiniz.Bunun yanı sıra mutfağınızın modern olmasını istiyorsanız ve geniş bir mutfağa sahipseniz siyah renge ağırlık vermelisiniz.Siyah renkli dolaplar ortama daha ciddi bir hava verecektir.

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-3

Dolap kapaklarında profil cam kapaklar da kullanabilirsiniz. Siyah beyaz mutfaklarda ortama renk katmak istiyorsanız bu renklere yakışan kırmızı mor sarı gibi renklerden aksesuarlar kullanabilirsiniz.Doğru aksesuarlarla mutfağınıza ferah bir görünüm kazandırmanız mümkün.

Siyah beyaz mutfak tercih edenlerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli noktada aydınlatmadır.Özellikle siyah ağırlıklı mutfaklarda aydınlatmanın iyi olması gerekir.

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-4

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-5

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-6

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-7

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-8

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-9

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-10

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-11

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-12

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-13

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-14

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-1

Siyah-Beyaz-Mutfak-Modelleri-2

Leave a Comment