Sürgülü Vestiyer Modelleri

Evlerimizde antrede ya da yatak odasında bulundurduğumuz vestiyerlerin hayatımızı kolaylaştırdığını söylemeden geçemeyiz.Ayakkabılarımızı düzgünce yerleştirebildiğimiz kaban palto gibi kıyafetlerimizi astığımız,eve girdiğimizde çantamızı şemsiyemizi ve daha bir çok eşyamızı koyup etrafta kalabalık oluşmasını engelleyen çok kullanışlı vestiyerler artık sürgülü modelleriyle hayatımızda.

Özellikle antreye vestiyer koymayı düşünüp ancak dar olduğu için vazgeçen müşteriler tekrar vestiyer bakmaya başlayabilirler.Çünkü dar alanlar için de tasarlanmış harika sürgülü vestiyer modelleri bulunuyor.

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-5

Bu modelleri sadece sürgülü olarak adlandırsak da sürgülü alanların içinde çekmece bulunan vestiyerler de mevcut.Eşyası ayakkabısı çok olan kalabalık aileler için kurtarıcı çözüm olan sürgülü vestiyerlerden mutlaka edinmelisiniz.

Görüntü açısından da şık ve zengin bir görünüme sahip olan sürgülü vestiyerlerin tercihinize göre sade veya daha gösterişli olanlarını tercih edebilir veya aynalı modelleriyle ayna ihtiyacınızı da giderebilirsiniz.

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-6

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-8

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-9

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-10

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-11

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-12

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-13

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-14

Surgulu-Vestiyer-Modelleri

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-1

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-2

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-3

Surgulu-Vestiyer-Modelleri-4

Leave a Comment