Tekli Koltuk

Yeni bir eve taşınırken ya da evlerimizi yenilerken aldığımız mobilyalar arasında en çok önemle seçtiğimiz mobilyalardan birisidir koltuklar.Tekli koltuk modelleri de her zaman bizi cezbetmiştir.Özellikle rahatına düşkün olanlar tekli koltukları daha çok tercih ederler.Tekli koltukta kahveni yada çayını alıp kitap okumak,tuttuğun takımın maçını,beklediğin filmi diziyi seyretmenin keyfi başkadır.

Son zamanlarda markalarda müşterilerin bu tekli koltuk sevdasına karşılık vererek benzersiz tasarımlar üretmeye başladılar. Sizde bir tekli koltuk sahibi olmak istiyorsanız galerimizdeki modelleri mutlaka incelemelisiniz.

Tekli-Koltuk-4

Tekli koltuk alırken de alacağınız koltuğun odanın rengine ve dekorasyonuna uygun bir model olmasına dikkat etmeli,dekorasyonu bozmayacak bir mobilya seçmelisiniz.
Piyasada çok fazla olan tekli koltuk modellerinden klasik modern veya spor modellerden birini seçebilirsiniz.Sade ve tek renk bir koltuk takımınız varsa bu koltuk takımına uyan renkli bir tekli koltuk alarak da odanıza renk katabilirsiniz.

Tekli-Koltuk-5

Tekli-Koltuk-6

Tekli-Koltuk-7

Tekli-Koltuk-8

Tekli-Koltuk-9

Tekli-Koltuk-10

Tekli-Koltuk-11

Tekli-Koltuk-12

Tekli-Koltuk-13

Tekli-Koltuk-14

Tekli-Koltuk

Tekli-Koltuk-1

Tekli-Koltuk-2

Tekli-Koltuk-3

Leave a Comment