Trend Halı Modelleri

Her zaman kendini yenileyen,değişik tasarımlarla karşımıza çıkan,evimizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar yine yeni tasarımlarla karşımızda.

Trend halı modelleri herkesin beğenisini kazanacak niteliklere sahip.Son zamanlarda üretilen yeni modellerin en büyük özelliğinin bakteri toplamaması ve hijyenik olması müşterilerin çok ilgisini çekiyor.

Bunun yansıra 2016’da evlerde sıkça göreceğimiz halı modeli ise kabartma halılar.Modern bir görüntüye sahip bu kabartma desenli halı modelleri ilk bakışta sizinde ilginizi çekecektir.Evlerinde modern bir dekorasyon yapmak isteyenlerin bu halı modellerini mutlaka incelemesini öneriyoruz.

Trend-Hali-Modelleri-3

Eskiye dönüş halılarda da etkisini göstermeye başladı.Halı modellerinde sıkça ince halı olarak bildiğimiz yollukları göreceğiz.Kalın her yeri kaplayan halılardan hoşlanmayanlar bu küçük yollukları tercih etmeliler.Özellikle hol ve mutfaklarda kullanıldığında çok hoş bir görüntü yarattığı kesin. Galerimizden örneklere bakabilir trend halı modellerini inceleyebilirsiniz.

Trend-Hali-Modelleri-4

Trend-Hali-Modelleri-5

Trend-Hali-Modelleri-6

Trend-Hali-Modelleri-7

Trend-Hali-Modelleri-8

Trend-Hali-Modelleri-9

Trend-Hali-Modelleri-10

Trend-Hali-Modelleri-11

Trend-Hali-Modelleri-12

Trend-Hali-Modelleri-13

Trend-Hali-Modelleri-14

Trend-Hali-Modelleri

Trend-Hali-Modelleri-1

Trend-Hali-Modelleri-2

Leave a Comment