Tuzla Özel Protherm Kombi Bakım Tamir Servisi

  • Home
  • Genel
  • Tuzla Özel Protherm Kombi Bakım Tamir Servisi

1994 yılından bugüne kadar; teknolojik gelişmelerin hızına bağlı kalarak, kaliteli hizmet sunma misyonumuzu sarsmadan, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile işimize daha çok sarılıp gelen Protherm Servis; bugünden sonrada sizlere kaliteyi ve farkı yaşatmayı amaçlamaktadır.

İstanbul da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında bir telefon kadar yakınınızda bulunan Protherm Servis markası dahilinde olan kombi, şofben, termosifon ve radyatör gibi ürünlerinizin her nevi sorununun giderilmesinde üzerine düşeni başarıyla gerçekleştirip memnuniyetinizi katlamak için Türkiye genelinden bile servis talebinizi beklemektedir.

Özel Protherm Servis Tuzla teknik arızaları gidermenin dışında, daha uzun süre ve sağlıklı ürün kullanabilmek adına müşterilerine periyodik bakım ile ilgili bilgilendirir. Gerekli tüm doğru ve faydalı bilgileri paylaşır.

Kombiniz su damlatıyor olabilir, şofbeniniz ısınmıyor olabilir, radyatörlerinizde tıkanıklık olabilir… Protherm Servis için önemli olan tek şey; bu mağduriyetinizi başarıyla ortadan kaldırmak ve tekrar oluşumunu engelleyebilmektir.

Protherm Servisi tercih etmeniz için tek sebep Protherm markalı ürün kullanıyor olmanız değildir. Biz bizi tercih etmeniz adına elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya yıllardır, ekibimizle birlikte gayret ediyoruz. Kaliteli hizmet sunmaktan, verdiğimiz hizmetteki pratiklikten, güvenilir olmaktan ve sizlerin yüksek puanını almaktan sonsuz gurur duyuyoruz.

Leave a Comment