Ümraniye Özel Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi

  • Home
  • Genel
  • Ümraniye Özel Beko Beyaz Eşya Tamir Servisi

beko-servisBeko marka ürünleriniz için İstanbul’un Ümraniye ilçesinde en hızlı ve en kolay şekilde alabileceğiniz özel servis hizmetlerini sağlayan firmalardan biri olan Özel Ümraniye Beko Servis sizlere Beko kalitesinde üstün bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana teknik servis işine gönül vermiş olan uzman kadromuz ile beraber Beko markalı tüm ürünleriniz için onarım, bakım, yedek parça temin ve değişimi, montaj gibi hizmetlerin faaliyetlerini yürütmektedir. Ümraniye’deki firma merkezimize İstanbul’un diğer ilçelerinde yaşayan Beko kullanıcıları tarafından da teknik servis talebi gelmektedir. Bu başarımızı hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyetimizi borçlu bulunmaktayız.

Beko, ünü dünya çapında yayılmış olan önemli bir markadır. Ülkemizin ihracat yüzlerinden biri olarak bilinen Beko’nun ürün çeşitliliği oldukça zengindir. Beyaz eşyalardan elektronik ev aletlerine, mutfak araç ve gereçlerden diğer elektronik eşyalara kadar aradığınız tüm elektronik cihazların üretimini ve satışını yapmakta olan marka, Bir Dünya Markası sloganı ile kalitesini ve rüştünü tüm dünyaya ispat etmiştir. Vatandaşlarımız tarafından da yoğun bir ilgi gösterilen Beko ürünleri için vermiş olduğumuz özel teknik servis hizmetimizde hızlılık son derece önemlidir. Bu nedenle aynı gün servis ve hızlı servis gibi iki adet önemli hizmetimizin faaliyetlerini siz değerli Beko elektronik kullanıcıları için yürütmekteyiz. Özellikle aynı gün servis imkanı kullanıcılar tarafından çok takdir edilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde ürünlerinizin tüm parça değişim işlemlerinde % 100 orijinal parçalar kullanılmaktadır.

7/24 aktif bir biçimde hizmet vermekte olan çağrı merkezimiz tüm sorularınızı yanıtlamak için sizlerin telefonunu beklemektedir. Hizmetlerimiz 1 yıl garantiyi içermektedir ve böylece bizden aldığınız teknik servise güven duymanızı garantilemiş olmaktayız. Özel Beko Servis hizmeti için adreslerimizden bize ulaşmanız yeterlidir.

Leave a Comment