Vitra Banyo Modelleri

Banyo denince akla gelen ilk markalardan biri olarak Vitra yine karşımıza benzersiz ve sıradışı banyo ürünleriyle karşımıza çıkıyor.2015 kreasyonunda bir çok yeni tasarımı piyasaya sunan Vitra da her bütçeye ve tarza uygun modeller bulunuyor.

Özgün ve modern,spor,sade,şık ve sıcak gibi bir çok tarzı bulunan Vitra banyo modelleri özellikle kullanışlı ve dayanıklı olmasıyla biliniyor. Çevre dostu olduğu bilinen Vitranın bu tarza uygun banyoları da var.Üretim süreçlerinde karbon salınımının azaltılmasına özen gösteriliyor ve tasarrufu teşvik eden ürünler tasarlanıyor.Çevre dostu olan kişiler için farklı çözümler ve tasarımlar ortaya çıkarıyor.

Vitra-Banyo-Modelleri-4

Küçük banyoları olanlarında artık dert etmelerine gerek yok.Vitranın dar banyolar için de tasarladığı harika ürünler bulunmaktadır.Dar banyolar için ürettikleri ideal çözümler ve ürünler sayesinde artık banyolarınızda özgür ve ferah hissetmeniz mümkün.

Tüm bunların yanı sıra Vitrayı farklı yapan bir diğer önemli unsur ise yaşlılar ve ihtiyaç sahibi kimseler için tasarladıkları banyolar.Engelsiz banyo tasarımlarıyla banyolarınız daha güvenli ve rahat bir mekana dönüştürebilirsiniz.Uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanan bu banyolar en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünülmüş tasarımlar olarak göze çarpıyor.

Vitra-Banyo-Modelleri-5

Vitra-Banyo-Modelleri-6

Vitra-Banyo-Modelleri-7

Vitra-Banyo-Modelleri-8

Vitra-Banyo-Modelleri-9

Vitra-Banyo-Modelleri-10

Vitra-Banyo-Modelleri-11

Vitra-Banyo-Modelleri-12

Vitra-Banyo-Modelleri-13

Vitra-Banyo-Modelleri-14

Vitra-Banyo-Modelleri

Vitra-Banyo-Modelleri-1

Vitra-Banyo-Modelleri-2

Vitra-Banyo-Modelleri-3

Leave a Comment