Zanussi Beyaz Eşya Servisi – Zanussiservis.co

  • Home
  • Genel
  • Zanussi Beyaz Eşya Servisi – Zanussiservis.co

Özel Zanussi Servis, teknik servislerin inşa etmiş olduğu kötü izlenimi kırmaya gün geçtikçe devam ediyor. Firma olarak sektöre atıldığımız günden bugüne kadar ilk günkü özen ve titizlik ile Zanussi marka tüm ürünleriniz için özel teknik servis hizmeti vermekte ve bu konuda sayılı başarılı firma arasında gösterilmekteyiz. Müşteri memnuniyetimiz ve müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimlerimiz sayesinde gün geçtikçe işimize daha büyük bir aşkla sarılmakta ve hizmetleri sorunsuz olarak sizin için sunmaktayız. Hizmet detaylarımıza yakından bakacak olursak; hızlı servis konusunda son derece titiz davranan firmamız aynı gün servis imkanı da sunabilecek kadar profesyonelleşmiştir.

Teknolojiyi yakından takip ederek ekipmanlarımızı en güncel ürünlerinden seçen firmamız, her konuda güvenebileceğiniz uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Özel Zanussi Servis’ten alacağınız servis hizmetlerinin tümü bir senelik garanti paketini de sizlere sağlamaktadır. Haftanın yedi günü çalışan çağrı merkezimizin herhangi bir saat sınırlaması da bulunmamaktadır.

7/24 ulaşabileceğiniz güler yüzlü müşteri destek ekibimiz de firmamız için son derece önemlidir. Siz de Zanussi ürünleriniz için güvenebileceğiniz, iş aşkı ile yanıp tutuşan ve işini yaparken dünyanın en mutlu insanları olan firma ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yedek parça değişimlerinde orijinal parça kullanmanın önemi firma ilkelerimiz arasında yer almakta olup Zanussi kullanıcılarının gözünün arkada kalmasının önüne geçen bir firma olarak biz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web: http://www.zanussiservis.co

Leave a Comment